TVE

Filmbox - Programe TV

Vineri

18 octombrie

  • Dragă Caroline

    Cu: Anne Deleuze, Malcolm Conrath, Marc Rioufol

  • Visele inocenţei

    Cu: Maya De-Fries, Efrat Aviv, Tomer Even

  • Jonathana şi vrăjitoarea

    Cu: Sophie Nawara, Luise Prasser, Florentín Groll

  • Daniel şi căţeii fantastici

    Cu: Claire Bloom, Jan Rubes, Dorothée Berryman

  • Etienne!

    Cu: Caveh Zahedi, Richard Vallejos, Megan Taylor Harvey

  • Pasărea albastră

    Cu: Elske Rotteveel, Elsie de Brauw, Kees Scholten

  • Bach şi Bottine

    Cu: Mahée Paiement, Muriel Dutil, Raymond Legault

  • 10.5 Apocalipsa

    Cu: Melissa Sue Anderson, David Cubitt, Dean Cain

  • 10.5 Apocalipsa

    Cu: Melissa Sue Anderson, David Cubitt, Dean Cain

  • Sherlock Holmes - Preludiu la crimă

    Cu: Olaf Hytten, Nigel Bruce, Edmund Breon

  • Mafia ucide doar vara

    Cu: Claudio Gioè, Pietro Pace, Matilde Piana

  • Banda de pe strada Blekinge

    Cu: Rasmus Elton, Kenneth M. Christensen, Nis Bank-Mikkelsen

  • Tristeţe şi bucurie

    Cu: Helle Fagralid, Jakob Cedergren, Thomas Biehl

  • Dansul victoriei

    Cu: Miranda Bodenhofer, Abel Ayala, Ricardo Darín

  • Solo de pian

    Cu: Jasmine Trinca, Kim Rossi Stuart, Corso Salani

  • Absurditate

    Cu: Gwendolyn Garver, Kristian Capalik, Erick Abraham

Sâmbătă

19 octombrie

  • Fabule cu final neaşteptat 3 - Goldilocks şi cei 3 ursuleţi

    Cu: Tom Arnold, Ben Baker, Brian Jones

  • Cutitul

    Cu: Olivier Tuinier, Verno Romney, Adelheid Roosen

  • Jonathana şi vrăjitoarea

    Cu: Sophie Nawara, Luise Prasser, Florentín Groll

  • Fabule cu final neaşteptat 2: iepurele şi ţestoasa

    Cu: Keke Palmer, Jay Leno, Danny Glover

  • Război la palatul regal

    Cu: Michel Leeb, Daniel Russo, Dominique Pinon

  • Meteoritul

    Cu: Michael Rooker, Christopher Lloyd, Stacy Keach

  • Meteoritul

    Cu: Michael Rooker, Christopher Lloyd, Stacy Keach

  • Cel mai bun prieten al unei fete

    Cu: Janeane Garofalo, Nicolas Wright, Kris Holden-Ried

  • Pista

    Cu: Demián Bichir, James Cosmo, Kerry Condon

  • Trimisul cerului

    Cu: David Bowe, Geoffrey Lower, Mary Beth McDonough

  • Palma

    Cu: Jonathan LaPaglia, Dimitri Baveas, George Vasilakakos

  • Tinerii pistolari

    Cu: Kiefer Sutherland, Emilio Estevez, Scott Wilson

  • Dorinţe vinovate

    Cu: Pierfrancesco Favino, Monica Bellucci, Kseniya Rappoport

  • O dragoste complicata

    Cu: Hanspeter Müller, Nils Althaus, Carla Juri

  • Cactusul

    Cu: Pierre Richard, Clovis Cornillac, Pascal Elbé

Duminică

20 octombrie

  • Îngeraşule, adu-mi bucurie

    Cu: Vladimir Frank, Zh. Dameva, Murat Annageldyyev

  • Sherlock Holmes - Preludiu la crimă

    Cu: Olaf Hytten, Nigel Bruce, Edmund Breon

  • Shirley Temple's Storybook

    Cu: Shirley Temple, Jimmy Carter, Jimmie Horan

  • Mariken

    Cu: Willeke van Ammelrooy, Jan Decleir, Kees Boot

  • Fortăreaţa ascunsă

    Cu: Matthew Dupuis, Roxanne Gaudette-Loiseau, Xavier Dolan

  • André magnificul

    Cu: Michel Vuillermoz, Victor Campa, Philippe Uchan

  • O afacere bună

    Cu: Dorothée Berryman, Johanne-Marie Tremblay, Marc Desourdy

  • Pista

    Cu: Demián Bichir, James Cosmo, Kerry Condon

  • Tot ce doreşti

    Cu: Luc, Juan Diego Botto, Alfredo Alba

  • Alegerea lui Gracie

    Cu: Anne Heche, Brian Atkins, Kristen Bell

  • Marele Raid

    Cu: Benjamin Bratt, James Franco, Marton Csokas

  • Dans murdar 2: Nopţi în Havana

    Jonathan Jackson, Mika Boorem, January Jones

  • Mr. Barrington

    Cu: Eric Schweig, Jennifer Nichole Porter, Brian McCardie

  • Alergătorul

    Cu: William Moseley, Eric Roberts, Adrian Pasdar

  • Coşmar la cabană 2: Febra de primăvară

    Cu: Giuseppe Andrews, Rider Strong, Andrea Powell

  • Printre hoti

    Cu: Meghan Duffy, David Dick, Uwe Betzing

  • Mariken

    Cu: Willeke van Ammelrooy, Jan Decleir, Kees Boot

Luni

21 octombrie

  • Matusalem

    Cu: Frank Fontaine, Sylvain Massé, Jeff Hall

  • Dispari, gândacule!

    Cu: Jan Broberg, Melinda Renee, Frank Gerrish

  • Cactusul

    Cu: Pierre Richard, Clovis Cornillac, Pascal Elbé

  • Fiul Dragonului

    Cu: David Carradine, Desiree Ann Siahaan, John Reardon

  • Fiul Dragonului

    Cu: David Carradine, Desiree Ann Siahaan, John Reardon

  • Tot ce doreşti

    Cu: Luc, Juan Diego Botto, Alfredo Alba

  • Dragă Caroline

    Cu: Anne Deleuze, Malcolm Conrath, Marc Rioufol

  • Daniel şi căţeii fantastici

    Cu: Claire Bloom, Jan Rubes, Dorothée Berryman

  • Marele tărâm al celor mici

    Cu: Ken Roberts, Michael J. Anderson, Karen Elkin

  • Dragoste la prima vedere, de Crăciun

    Cu: Julie De Bona, Tomer Sisley, Malonn Lévana

  • Furtuna

    Cu: Serge Price, Sylvia Hoeks, Barry Atsma

  • Cod galben de crimă

    Cu: Adrien Brody, Emmanuelle Seigner, Lorenzo Pedrotti

  • Alinarea pielii

    Cu: Victoria Bidewell, Tygh Runyan, Jane Sowerby

  • O uşă deschisă

    Cu: Shantel VanSanten, Patrick Gorman, Catherine Munden

  • La război cu copiii surorii mele

    Cu: Søren Malling, Peter Mygind, Ole Thestrup

Marţi

22 octombrie

  • Shirley Temple's Storybook

    Cu: Shirley Temple, Jimmy Carter, Jimmie Horan

  • Micii eroi

    Cu: Keith Christensen, Reta Patterson, Raeanin Simpson

  • Monte Walsh

    Cu: Keith Carradine, Isabella Rossellini, Tom Selleck

  • Omul pelican

    Cu: Roni Haarakangas, Inka Nuorgam, Kari Ketonen

  • Gaşca Big Foot

    Cu: Jon Heder, Justin Long, Michael Mitchell

  • Gaşca din Sugar Creek: Necazuri cu profesorul

    Cu: Kody Brown, Levi Bonilla, Nelson Bonilla

  • Finn

    Cu: Mels van der Hoeven, Peter Barlage, Jenny Arean

  • Noile aventuri ale lui Tommy Tricker

    Cu: Amanda Walsh, Danette Mackay, Michel Perron

  • Minele regelui Solomon

    Cu: Patrick Swayze, Errol Ballentine, Graham Hopkins

  • Minele regelui Solomon

    Cu: Patrick Swayze, Errol Ballentine, Graham Hopkins

  • Cinci mirese

    Cu: Elizaveta Boyarskaya, Andrey Fedortsov, Aleksei Dmitriyev

  • Palma

    Cu: Jonathan LaPaglia, Dimitri Baveas, George Vasilakakos

  • Valul

    Frederick Lau, Jürgen Vogel, Amelie Kiefer

  • Od pelni do pelni

    Cu: Katarzyna Glinka, Jerzy Bonczak, Andrzej Nejman

  • Popcorn

    Cu: Ray Walston, Dee Wallace, Bruce Glover

  • Gaşca din Sugar Creek: Necazuri cu profesorul

    Cu: Kody Brown, Levi Bonilla, Nelson Bonilla

Miercuri

23 octombrie

  • Ca şi fiul meu

    Cu: Brendan Sexton III, Rosie Perez, Allen McCullough

  • Prinde fata

    Cu: Julie Zangenberg, Nastja Arcel, Lars Bom

  • Murgul

    Cu: Kathryn Mesney-Hetler, Sean G. Griffin, Carol Roscoe

  • Iubitorul de păsări

    Cu: Reza Najie, Mohammad Amir Naji

  • Un erou închipuit

    Cu: David Ingram, Perry Mucci, Mackenzie Lush

  • Hercule

    Cu: Timothy Dalton, Paul Telfer, Mandi Lodge

  • Hercule

    Cu: Timothy Dalton, Paul Telfer, Mandi Lodge

  • Alegerea lui Gracie

    Cu: Anne Heche, Brian Atkins, Kristen Bell

  • Etienne!

    Cu: Caveh Zahedi, Richard Vallejos, Megan Taylor Harvey

  • Visele inocenţei

    Cu: Maya De-Fries, Efrat Aviv, Tomer Even

  • Sedus de o hoata

    Cu: Ron Perlman, Rick Peters, Sean Young

  • Jucătorul

    Cu: Robert Fleet, Nick McCallum, Natalie Avital

  • Mandragora

    Cu: Betsy Russell, Max Martini

  • Șapte

    Cu: Henry Czerny, Marco Rodríguez, Walter Perez

  • Micul circ

    Cu: Richard Riehle, Sid Haig, Devin Barry

  • American Swing

    Cu: Irwin Corey, William Davidson