Prima 4k

Filmbox Stars - Programe TV

Miercuri

18 mai

  • Cercetaşii aventurieri

    Cu: Antonio Tarver, Darla Delgado, Corbin Timbrook

  • Marele tărâm al celor mici

    Cu: Ken Roberts, Michael J. Anderson, Karen Elkin

  • Nico Inorogul

    Cu: Anne Archer, Elisha Cuthbert, Pierre Chagnon

  • Liga bisericii

    Cu: Big Budah, Clint Howard, Daryn Tufts

  • Căţelul detectiv

    Cu: Joe Hackett, Alexander Chaplin, Tim Otholt

  • Fata din vecini

    Cu: Bruce Boxleitner, Brigid Brannagh, Crystal Allen

  • Nisipul iubirii

    Cu: Irene Brügger, Fabian Krüger, Beat Schlatter

  • Dulce-amărui

    Cu: James Brolin, Kip Pardue, Akara Amarttayakul

  • Florile războiului

    Cu: Tom Berenger, Jason Gedrick, Christina Ricci

  • Templierii

    Cu: Olivia Ross, Simon Merrells, Padraic Delaney

  • Templierii

    Cu: Olivia Ross, Simon Merrells, Padraic Delaney

  • Marturisire

    Cu: Ali Larter, Melissa Leo, Eugene Byrd

  • Spinul negru

    Cu: Stephen Rea, Sam Shepard, Cristian Mercado

  • Lucruri nobile

    Cu: Ryan Hurst, Dominique Swain, James Parks

  • În extrasezon

    Cu: Jordan Frieda, Dennis Hopper, Gina Gershon

  • END OF PROGRAM

  • A doua viaţă

    Cu: Daniel Russo, Isabelle Candelier, Maria de Medeiros

  • Eroii

    Cu: Eva Santolaria, Alex Brendemühl, Héctor Claramunt

Joi

19 mai

  • Pinguinul Yona Yona

    Cu: Ei Morisako, Yûji Tanaka, Hikari Ôta

  • Povestea unui căţel

    Cu: Gordon Jump, Anne Lockhart, Lindsay Mangum

  • Mereu în ofsaid

    Cu: Clemens Levert, Keisha Boye, Marius Gottlieb

  • Concursul de popularitate

    Cu: Megan McCarthy, Kevin P. Kern, Kevin Kern

  • Dădaca fotbalist

    Cu: Traci Lords, Kelsey Sanders, Gavin Reese Mosher

  • Războiul reginelor frumuseţii

    Cu: Béatrice Michel, Alain Corneau, Christelle Cornil

  • Lumea nouă

    Cu: Aurora Quattrocchi, Vincenzo Amato, Charlotte Gainsbourg

  • Povestea lui Matt "Ciocanul" Hamill

    Cu: Joseph McKelheer, Russell Harvard, Michael Anthony Spady

  • Generaţia Um

    Cu: Keanu Reeves, Bojana Novakovic, Adelaide Clemens

  • Marele escroc

    Cu: Justin Baldoni, Talia Shire, Armand Assante

  • Joc în patru

    Cu: Talina Boyaci, Mathilde Seigner, Artus de Penguern

  • Libertinul

    Cu: Fanny Ardant, Vincent Perez, Eric Savin

  • Shoreditch

    Cu: Joely Richardson, John Standing, Douglas McFerran

  • END OF PROGRAM

  • Mandie şi tunelul secret

    Cu: Lexi Johnson, Brandi Nicole Feemster, Shayne Kohout

Vineri

20 mai

  • Bach şi Bottine

    Cu: Mahée Paiement, Muriel Dutil, Raymond Legault

  • Safari african

    Cu: Kevin Richardson, Dudu Douglas-Hamilton

  • Polleke

    Cu: Halina Reijn, Mamoun Elyounoussi, Liv Stig

  • Scrisoare pentru rege

    Cu: Monic Hendrickx, Derek de Lint, Daan Schuurmans

  • Un american în China

    Cu: James Snyder, Taylor Cole, Priscilla Barnes

  • Crocodilii din suburbie 3

    Cu: Nora Tschirner, Nick Romeo Reimann, Thomas Kautenburger

  • Pista

    Cu: Demián Bichir, James Cosmo, Kerry Condon

  • Marea rapire

    Cu: Christina Applegate, Johnny Knoxville, Gabriel Macht

  • Boxerul

    Cu: Stacy Keach, Leslie Malton, Henry Garrett

  • Blestemat

    Cu: Portia de Rossi, Jesse Eisenberg, Christina Ricci

  • Puterea gandului

    Cu: Taryn Manning, Nick Stahl, Wallace Shawn

  • Trădătorul

    Cu: Shannyn Sossamon, Vinnie Jones, Gregg Sulkin

  • Misiune dificilă

    Cu: Brendan Price, Miguel Ángel Silvestre, Fernando Guillén Cuervo

  • Destine frânte

    Cu: Jeremy Sisto, Heather Graham, Jake Busey

  • END OF PROGRAM

  • Sniff şi fantoma zburătoare

    Cu: Steven de Jong, Tom van Kalmthout, Wim Serlie

  • Cel care scria scrisori

    Cu: Bernie Diamond, Peggy Matheson, Victoria Halloran

Sâmbătă

21 mai

    Duminică

    22 mai

      Luni

      23 mai